Tomasz Chys

Leczenie bólu kręgosłupa

Leczenie bólu kręgosłupa

Siedzący tryb pracy, brak ruchu w ciągu dnia, powodują że coraz więcej osób skarży się na ból w okolicy kręgosłupa. Chwilowe bóle są zazwyczaj przejściowe, a spowodowane jednorazowym przemęczeniem, pozostaniem w jednej pozycji przez wiele godzin( prowadzenie auta, wielogodzinne porządki ).

Więcej

Urządzenia do hydromasażu firmy Lanaform

Urządzenia do hydromasażu firmy Lanaform

Firma Lanaform główną siedzibę ma w Belgii, jednak swoje laboratoria ma w Hiszpanii i we Włoszech. Zasięg sprzedaży Lanaform sięga nawet Azji. Firma stawia przede wszystkim na naturalne zdrowie i oferuje w swojej sprzedaży między innymi nawilżacze powietrza, jak i chusteczki oczyszczające oraz masażery do stóp.

Więcej

Gastroskopia

Gastroskopia

Jest wiele chorób, których możemy się domyślać po występujących objawach, ale żeby wykryć niektóre, musimy przejść specjalistyczne badania. Z tego też względu, żeby na przykład wykryć wrzody żołądka, musimy udać się na gastroskopię. Jak jednak takie badanie wygląda. Z całą pewnością takie badanie nie jest przyjemne.

Więcej

Dłonie ozdobą kobiety

Dłonie ozdobą kobiety

Dłonie są niekwestionowaną ozdobą każdej kobiety. Muszą zatem być zadbane. Gładkie dłonie i wypielęgnowane paznokcie, które są estetyczne, prezentują się naprawdę ciekawie. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu na to, aby o siebie zadbać. Jeżeli chodzi o manicure, to nie trzeba koniecznie udawać się do kosmetyczki, aby wykonać zabieg.

Więcej

Kiedy wykonujemy manicure Warszawa

Kiedy wykonujemy manicure Warszawa

Bywają ludzie, którzy bardzo o siebie dbają. Regularnie uczęszczają do kosmetyczki, wykonują sobie manicure Warszawa, dbają o włosy itp. Są jednak i tacy ludzie, którzy okazjonalnie robią sobie paznokcie. Kiedy więc. Pierwszą sytuacją jest oczywiście ślub. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać idealnie pod każdym względem.

Więcej

Markowe oprawki okulary

Wybór odpowiednich oprawek do okularów ma bardzo ważne znaczenie, gdyż to od nich właśnie zależy, jak będą się one prezentować. Dlatego właśnie oprawki okulary powinny być dobrze dobra do odpowiedniej osoby. Warto wiedzieć, gdzie można je zakupić. Takie oprawki znajdziemy oczywiście w wielu sklepach, również u optyka.

Więcej

Odpowiednie okulary słoneczne – jak wybrać ?

Odpowiednie okulary słoneczne – jak wybrać ?

Lato mamy w zasadzie w pełni tak więc na pewno na słoneczne dni przydadzą się okulary słoneczne, które w dobry sposób będą chroniły nasze oczy przed rażącym słońcem. Warto więc wybrać sobie takie, które rzeczywiście będą w stanie nam zagwarantować odpowiednią ochronę przed promieniowaniem. Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór, ponieważ okulary słoneczne są rozmaite i naprawdę można w tym wszystkim przebierać, jednak ja unikałbym brania tych najtańszych gdyż nie posiadają one odpowiednich filtrów, także w zasadzie nie będą nas w ogóle przed słońcem chronić.

Więcej

Nieestetyczne rozstepy ciążowe

Nieestetyczne rozstepy ciążowe

Ciąża jest rewolucją dla każdej kobiety, ponieważ nie tylko jest początkiem nowego życia, ale też poważnych zmian w ciele. Kobiety często mają problem z zaakceptowaniem siebie po ciąży, gdyż mimo, że o siebie dbały, ich skóra nie wygląda najlepiej. Największym problemem są rozstępy po ciąży.

Więcej

Woda żródlana

Woda żródlana

Woda jest niezbędnym pierwiastkiem do życia. Bez nie niej nasz organizm nie będzie normalnie funkcjonował, a pozbawiony jej na kilka dni umiera. Woda stanowi ok. 80% ciała ludzkiego. Z niej zbudowane są np. komórki, tkanki, czy krew. Dzienne spożycie płynów powinno wynosić ok. 2, 5 litra, jednak na tę liczbę powinny się składać wszystkie płyny, czyli także potrawy oraz warzywa i owoce.

Więcej

Logopeda

Logopeda

Logopedia to nauka kształtowania mowy w okresie jej rozwoju. Lekarz, który się tą nauką zajmuje nazywany jest logopedą. Logopeda dba o to, żeby nasza mowa była prawidłowa i usuwa jej wady jeżeli takowe występują. Logopeda ma duży wpływ na psychikę osoby, która zostaje pod jego skrzydłami, w celu wytworzenia właściwego stosunku do wady mowy i zapobiegania ujemnemu wpływowi na kontakty międzyludzkie.

Więcej