Pozbądź się szpęcących plam

Napisane przez dnia 05/08/2013 w Różne | Brak komentarzy

Pozbądź się szpęcących plam

Przebarwienia skóry to dolegliwość, która dotyka wielu ludzi. Nie które są rodzone, inne powstają z wiekiem, łączy je to, że niestety nie dodają nam urody. Metod na usuwanie przebarwień jest wiele, jednak żadna z nich nie dam nam gwarancji, że zostaną usunięte całkowicie. W niektórych przypadkach szczytem marzeń byłoby rozjaśnienie niechcianych plam szczególnie, gdy znajdują się w bardzo widocznych miejscach.


mikrodermabrazja diamentowa

Foto: pixabay.com

Usuwanie przebarwień nie jest łatwe, jednak…

Usuwanie przebarwień nie jest łatwe, jednak można mu zapobiegać, o czym wielu z nas nie wie. Promienie słoneczne i nie racjonalne opalanie to nasz wielki wróg, przed którym powinniśmy chronić naszą skórę i oczy. Przebarwienie słoneczne to częste przypadki z jakimi zgłaszają się pacjenci do lekarzy dermatologów. W zależności od rodzaju i struktury przebarwienia usuwanie przebarwień może odbyć się poprzez zabiegi kosmetyczne ścierania naskórka jak peeling i mikrodermabrazja. W przypadkach bardzo widocznych znamion lepszym sposobem na usuwanie przebarwień będzie terapia laserowa. Zdecydowanie najbardziej skuteczna metoda, ale także najbardziej kosztowna. Koszt jednego zabiegu waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, zabieg trzeba powtarza kilkukrotnie.

mikrodermabrazja diamentowa

Foto: pixabay.com

Innym sposobem na usuwanie przebarwień jest terapia farmakologiczna. Zanim jednak zaczniemy przyjmować preparaty, powinniśmy zbadać jaka jest przyczyna powstania zmian skórnych. Możliwości może być wiele i właśnie tutaj należy leczyć, często są to zaburzenia hormonalne, które można skutecznie wyregulować, a tym samym poprawić koloryt naszej skóry.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>