Nowoczesne podejście do trądziku

Napisane przez dnia 12/09/2015 w Różne | 1 komentarz

Nowoczesne podejście do trądziku

Trądzik młodzieńczy to dla wielu młodych ludzi prawdziwy horror. Potrafi zepsuć nasze relacje z otoczeniem i płcią przeciwną, zniszczyć życie towarzyskie, spowodować, że staniemy się nieśmiali i nieszczęśliwi. Kiedyś mówiło się, że problem trzeba przeczekać. Dziś na szczęście mamy na pryszcze dość skuteczne sposoby Co ciekawsze, trądzik – w tej czy innej postaci – to nie tylko trądzik młodzieńczy, ale też na przykład różowaty.


pharmaceris

Foto: pixabay.com

Wcale nie musi on( jeden tak…

Wcale nie musi on( jeden tak jak i drugi )skończyć się raz na zawsze wraz z osiągnięciem wieku dojrzałego. Wiele kobiet ma ten problem nawet do 40-50 roku życia. Oczywiście na mniejszą skalę ale jednak. A która pracująca, elegancka kobieta na stanowisku chciałaby chodzić na co dzień z choć jednym dużym wykwitem na twarzy. Na szczęście istnieje jeszcze coś takiego jak profilaktyka. Najlepiej w ogóle nie dopuścić do zakażenia bakteryjnego i stanu zapalnego, bo tym właśnie jest wykwit trądzikowy. Nie brzmi to zbyt miło, prawda. Ci więc robić – przede wszystkim. często myć ręce i wystrzegać się dotykania twarzy. Dzięki temu na skórze nie będzie bakterii.

pharmaceris

Foto: pixabay.com

Samą zaś twarz często myjemy – najlepiej specjalnymi kosmetykami antytrądzikowymi, takimi jak alkoholowe toniki i silnie działające oczyszczające żele do twarzy. Jeśli jednak zmiana już się pojawi, warto zastosować żel punktowy, który przyśpieszy jej wysychanie i gojenie. To prawdziwy pogromca pryszczy. Kupisz go w każdej drogerii czy aptece. Warto stosować go na noc, gdy tylko mamy podejrzenia, że coś brzydkiego pojawia się na twarzy.

pharmaceris

Foto: pixabay.com

Jeśli nasza skóra jest za sucha na silnie działające kosmetyki z alkoholem, warto też zastosować specjalną serię delikatnych kosmetyków do cery wrażliwe, np. Pharmaceris do skóry z problemami. Specjalne kremy pozwolą nie tylko szybciej usunąć pryszcze, ale i dodatkowo nawilżyć cerę, a wcześniej zastosowany tonik skutecznie odblokowuje pory. Na koniec stosujemy delikatny, lekki fluid, który znakomicie ukryje ewentualne blizny potrądzikowe.

Jedna odpowiedź do“Nowoczesne podejście do trądziku”

  1. Ja mam niestety wielki problem z trądzikiem, ale na szczęście udaje mi się go przezwyciężyć. Zaczęłam stosować kremy Pharmaceris i jestem nimi zachwycona.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>