uteczna suplementacja – eye q w płynie

Napisane przez dnia 16/08/2014 w Różne | Brak komentarzy

uteczna suplementacja – eye q w płynie

Suplementacja sprawdza się i jest zalecana w różnych przypadkach i sytuacjach. Jednym z bardziej istotnych są na pewno problemy z koncentracją oraz nadpobudliwością. Zgodnie z potwierdzoną teorią, która mówi o tym, że na kondycję psychiczną i fizyczną w znacznej mierze wpływa odpowiednia dieta, suplementy mogą być cennym wsparciem szeroko rozumianych terapii. Tak właśnie jest w przypadku preparatu eye q.


nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Jest to optymalnie skomponowane źródło naturalnych…

Jest to optymalnie skomponowane źródło naturalnych kwasów tłuszczowych omega 3 i Omega 6. przy czym bardzo wysoki udział ma kwas omega 3 w postaci EPA, który jest doskonale przyswajalny i ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Suplement eye q jest dostępny w różnych formach i smakach, przede wszystkim z myślą o najmłodszych pacjentach, dla których powinien być smaczny i łatwy do zażycia. Może być zatem podawany w formie płynu, kapsułek do żucia albo kapsułek do połykania.

kwas hialuronowy

Foto: pixabay.com

Wielu rodziców potwierdza że najlepszą formą, szczególnie dla dzieci, jest eye q płyn. Zwłaszcza, że jest dostępny w ulubionych przez najmłodszych smakach – cytrusów albo wanilii. Co ważne w przypadku preparatów z kwasami tłuszczowymi, eye q płyn nie ma w ogóle tak nielubianego zapachu i smaku ryby. Suplementacja preparatem eye q płyn jest zalecana w przypadku nadpobudliwości, problemów z koncentracją, nauką, dysleksją.

Stosując systematycznie takie wsparcie terapii można uzyskać naprawdę znaczące efekty. eye q płyn przyczynia się m. in. do opanowania nadpobudliwości ruchowej i emocjonalnej, wycisza przejawy agresji. Ma również pozytywny wpływ na samoocenę i poczucie wartości, co w połączeniu z innymi działaniami skutkuje poprawą wyników i efektów nauczania. Jeśli chodzi o dawkowanie zaleca się na początek dawkę inicjującą – 15 ml płynu eqe q, a następnie dawkę podtrzymującą – 5 ml eye q płyn.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>